گفتنی ها

قيمت پيشنهادي خريد تضميني چغندر قند براي سال زراعي 98-97

کشاورزي> اقتصاد غذا – وزارت جهاد کشاورزي قيمت پيشنهادي خريد تضميني چغندر قند براي سال زراعي 98-97 را براي تصويب در هيات دولت اعلام کرد.

شرایط عمومی بیمه عمر و سرمایه گذاری

* سود تضمینی سالانه (در حال حاضر برای دو سال اول مدت اعتبار بیمه نامه ۱۶ درصد، برای دو سال بعد ۱۳ درصد و برای دوره مازاد بر چهار سال اول آن ۱۰ درصد می باشد.)

* دریافت سود مشارکت در منافع بیمه عمر‌ (شما در سود سرمایه گذاری های صورت گرفته توسط شرکت از محل حق بیمه های عمر شما سهیم هستید)

بیمه_عمر را از کدام شرکت بیمه بخرم ؟

1️⃣ سطح توانگری اون شرکت رو که در سایت بیمه مرکزی هست چک کنید (برای مثال شرکتی که در سطح 4 هست قطعا نمیتونه حامی خوبی برای شما در لحظات ناخوشایند باشه تا یک شرکت با سطح 1توانگری )
2️⃣ ودرعین حال به پشتوانه وگروه مالی شرکت و سابقه ی شرکت و نحوه خدمات رسانی شرکت توجه کنید

بیمه عمر بهتر است یا سرمایه گذاری در بانک یا مواردی مشابه

بیمه عمر و پوشش هایش بسیار مهم هستند و صرفا به دید یک سرمایه گذاری به آن نباید فکر کرد ( امروز جوانیم و سلامت ، فردا با گذر سن باز همین توانایی ها و سلامت را خواهیم داشت؟! آیا کسی می تواند این تضمبن را به ما بدهد ؟!)

شرایط اخذ وام توسط بیمه‌گذار در بیمه عمر چگونه است ؟

زمان شرایط پرداخت وام به بیمه گذاران در شرکت های بیمه ای گاهی متفاوت از یکدیگر است اما به صورت معمول شرایط #وام_بیمه_عمر به صورت زیر است:

بیمه شخص ثالث

در یک سال حداکثر چند بار می توان از #بیمه_شخص_ثالث استفاده کرد

در یک حادثه، خسارت های مالی تا سقف مورد تعهد و خسارت جانی به هر مقداری که باشد از یک کوپن استفاده می شود.

بیمه عمر همراه با پوشش های بیمه ای


هدف اصلی بیمه نامه عمر و تامین آتیه ایجاد یک صندوق مالی و پس انداز برای بیمه شده می باشد ولی در کنار این نوع پس انداز، بیمه شده را تحت پوشش و حمایت درمان بیماری های خاص و پوشش های تکمیلی آن نیز قرار می دهد.

بیمه عمر و زندگی چیست؟

13160 197x197بیمه عمر و زندگی که در کشورهای پیشرفته بخش عظیمی از پرتفو بیمه ای را به خود اختصاص داده و در ایران با بی توجهی مواجه شده چیست و چه کارکردهایی دارد و چرا اصلا باید از آن استفاده کنیم؟

تاسیس بیمه ایران

13160 197x197پانزدهم آبان‌ماه تاريخي است به يادماندني درصنعت بيمه کشور . در سال 1314 ، در چنين‌روزي، شرکت سهامي بيمه ايران به عنوان نخستين شرکت بيمه ايراني و دولتي تأسيس شد و به عنوان بنيانگذار صنعت بيمه در کشور آغاز به کارکرد. آغاز فعاليت بيمه ايران (14 آبان 1314) را به تعبيري مي توان ملي شدن صنعت بيمه تلقی کرد.

افزایش هدایت گرمایی روغن موتور با استفاده از نانوذرات

1به گزارش روز شنبه گروه علمی ایرنا از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، یافته‌های اخیر محققان نشان می‌دهد که افزودن نانوذرات به روان سازها و روغن‌های مورد استفاده در خودرو موجب بهبود برخی خواص این سیالات می‌شود.
نتایج بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد که این نانوسیالات دارای خواص روان سازی بالا و هدایت گرمایی مناسبی هستند؛ بنابراین این محصولات می‌توانند خودرو را در برابر گرما و خستگی محافظت کنند.

جدول APIروغن موتورهای بنزینی و دیزلی

Benzinoilویژگی های روغن موتورهای بنزینی و دیزلی در سطوح مختلف کیفی بر اساس طبقه بندی API

آیا می‌دانید بهترین روغن موتور برای خودروی شما کدام است؟

Screenshots 2016 06 16 02 13 43یکی از سؤالات دائمی همه رانندگان این است که برای موتور خودروی من چه روغن موتوری خوب است؟

حتی در بین مکانیک‌ها هم اتفاق نظر در این مورد وجود ندارد و هرکس حرف خودش را می‌زند و حتی شایعات و حکایات عجیب و غریب هم از زبان این و آن شنیده می‌شود.

 

 

مروری بر روغن سوخته

1457روغن بدست آمده از نفت خام یا روغن های سنتز شده کاربردهای گسترده ای از قبیل روانکاری، انتقال حرارت و قدرت، برش فلز و غیره دارند بسته به کاربرد و محیط کاربرد، روغن آلوده یا تخریب می شود، که نیاز به تعویض روغن کارکرده (روغن سوخته) می باشد. روغن سوخته در دسته ضایعات خطرناک۱ و در کنوانسیون بازل در طبقه Y8 & Y9 قرار می گیرد.

هر آنچه لازم است در مورد روغن موتور بدانید

Oil1شاید به دفعات شنیده و یا خوانده باشید که روغن موتور را در 5000، 10000 کیلومتر و یا بیشتر، باید تعویض نمود. دلیل ذکر این اعداد برای کارکرد روغن چیست و چرا برای روغن‌های مختلف متفاوت است؟ مجموعه مطالبی که در خصوص روغن موتور ارایه خواهد شد، اطلاعات مناسبی را در خصوص موارد تاثیرگذار در تعویض روغن در اختیار خوانندگان محترم قرار خواهد داد.

صفحه1 از2

اسلاید شو

  • 1
  • 2
  • 3
بیمه عمر و زندگی چیست؟
تاسیس بیمه ایران
افزایش هدایت گرمایی روغن موتور با استفاده از نانوذرات